Logowanie  |  Rejestracja      
Koszyk 0 produktów | 0 pln
 
Aktualności
Tabliczki na urny wypisane

Do naszej oferty wprowadziliśmy tabliczki metalowe na urny, trumny bądź na krzyż z usługą wypisania. Tabliczki dostępne w kolorze złotym bądź srebrnym.
Zapaszamy!

Rzeźby z brązu Aby sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów wprowadzilismy do naszej oferty rzeźby wykonane w całości z brązu. Są to produkty ekskluzywne, eleganckie i ponadczasowe - zapraszamy do odwiedzenia zakładki Rzeźby z brązu !!
Wisiorek na prochy
Wisiorek na prochy

Do naszej oferty wprowadziliśmy unikalne wisiorki na szyję, odkręcane od góry dzięki czemu można w nich umieścić prochy bądz ziemię z miejsc świętych. Zawieszki te są w kształcie krzyża lub serca.

Produkty z Marmuru carrara
Produkty z Marmuru carrara Wprowadziliśmy do naszego asortymentu rzezby wytwarzane z uszlachetnianego marmuru carrara. Materiał ten od wieków cieszy się dużą popularnością dzięki swoim właściwościom.
Marmur carrara jest niezmiernie odporny na zmiany atmosferyczne, dzięki temu nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Jest on łatwy w utrzymaniu i konserwacji.
Na życzenie klienta istnieje możliwość pokrycia każdej figury jednym z 6 dostępnych kolorów za stosunkowo niewielką dopłatą. Pokrycie to jest zabezpieczone specjalnymi środkami ochronnymi, które nie dopuszczają na jego interakcje z otoczeniem, dzięki czemu nie traci ono barwy.

Róża z dłonią Palladio

Róża z dłonią Palladio
Model 1649H wysokość 13 cm
(Produkt na zamówienie. Czas realizacji około 6 tygodni)
Cena netto: 117.89 zł
Cena brutto:  145.00 PLN
Model 2740H wysokość 21 cm
(Produkt na zamówienie. Czas realizacji około 6 tygodni)
Cena netto: 146.34 zł
Cena brutto:  180.00 PLN

Róża wykonana z brązu powlekanego szkliwem w kolorze srebrnym.
Kolor ten jest ciemniejszy niż stal nierdzewna, jednakże ładnie się z nią komponuje.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani innymi produktami w kolorze Palladio prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

 

Produkty komplementarne
Krzyż Palladio Róża z dłonią Palladio
od 190.00zł
więcej
Matka Boska Palladio
od 145.00zł
więcej
Vivini.pl


e-mail:
© 2009 vivini.pl. All rights reserved
Projekt & cms: www.zaler.pl