Logowanie  |  Rejestracja      
Koszyk 0 produktów | 0 pln
 
Aktualności
Tabliczki na urny wypisane

Do naszej oferty wprowadziliśmy tabliczki metalowe na urny, trumny bądź na krzyż z usługą wypisania. Tabliczki dostępne w kolorze złotym bądź srebrnym.
Zapaszamy!

Rzeźby z brązu Aby sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów wprowadzilismy do naszej oferty rzeźby wykonane w całości z brązu. Są to produkty ekskluzywne, eleganckie i ponadczasowe - zapraszamy do odwiedzenia zakładki Rzeźby z brązu !!
Wisiorek na prochy
Wisiorek na prochy

Do naszej oferty wprowadziliśmy unikalne wisiorki na szyję, odkręcane od góry dzięki czemu można w nich umieścić prochy bądz ziemię z miejsc świętych. Zawieszki te są w kształcie krzyża lub serca.

Produkty z Marmuru carrara
Produkty z Marmuru carrara Wprowadziliśmy do naszego asortymentu rzezby wytwarzane z uszlachetnianego marmuru carrara. Materiał ten od wieków cieszy się dużą popularnością dzięki swoim właściwościom.
Marmur carrara jest niezmiernie odporny na zmiany atmosferyczne, dzięki temu nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Jest on łatwy w utrzymaniu i konserwacji.
Na życzenie klienta istnieje możliwość pokrycia każdej figury jednym z 6 dostępnych kolorów za stosunkowo niewielką dopłatą. Pokrycie to jest zabezpieczone specjalnymi środkami ochronnymi, które nie dopuszczają na jego interakcje z otoczeniem, dzięki czemu nie traci ono barwy.

B 1986/S

B 1986/S
Model 1986/S wymiary: 23 cm x 58 cm x 10 cm
(Produkt na zamówienie. Czas realizacji około 6 tygodni)
Cena netto: 1721.87 zł
Cena brutto:  2117.90 PLN

Ozdoba na kolumbarium bądź tablicę nagrobną pionową, wykonan w całości z brązu.

W komplecie:
- 2 wazony
- tablica do grawerowania
- lampka elektryczna (Bez wkładu)


Wymiary:
23 cm x 58 cm x 10 cm

W cenę nie wliczona ramka!
(Ramka prezentowana na zdjęciu to model B2804 wymiary 9cm x 12 cm)

Vivini.pl


e-mail:
© 2009 vivini.pl. All rights reserved
Projekt & cms: www.zaler.pl