Logowanie  |  Rejestracja      
Koszyk 0 produktów | 0 pln
 
Aktualności
Tabliczki na urny wypisane

Do naszej oferty wprowadziliśmy tabliczki metalowe na urny, trumny bądź na krzyż z usługą wypisania. Tabliczki dostępne w kolorze złotym bądź srebrnym.
Zapaszamy!

Rzeźby z brązu Aby sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów wprowadzilismy do naszej oferty rzeźby wykonane w całości z brązu. Są to produkty ekskluzywne, eleganckie i ponadczasowe - zapraszamy do odwiedzenia zakładki Rzeźby z brązu !!
Wisiorek na prochy
Wisiorek na prochy

Do naszej oferty wprowadziliśmy unikalne wisiorki na szyję, odkręcane od góry dzięki czemu można w nich umieścić prochy bądz ziemię z miejsc świętych. Zawieszki te są w kształcie krzyża lub serca.

Produkty z Marmuru carrara
Produkty z Marmuru carrara Wprowadziliśmy do naszego asortymentu rzezby wytwarzane z uszlachetnianego marmuru carrara. Materiał ten od wieków cieszy się dużą popularnością dzięki swoim właściwościom.
Marmur carrara jest niezmiernie odporny na zmiany atmosferyczne, dzięki temu nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Jest on łatwy w utrzymaniu i konserwacji.
Na życzenie klienta istnieje możliwość pokrycia każdej figury jednym z 6 dostępnych kolorów za stosunkowo niewielką dopłatą. Pokrycie to jest zabezpieczone specjalnymi środkami ochronnymi, które nie dopuszczają na jego interakcje z otoczeniem, dzięki czemu nie traci ono barwy.

Rzeźba Święty Jan Paweł II - Papież

Rzeźba Święty Jan Paweł II - Papież


Model 349140 wysokość 40 cm
(Produkt na zamówienie. Czas realizacji około 6 tygodni)
Cena netto: 1788.62 zł
Cena brutto:  2200.00 PLN
Model 349160 wysokość 60 cm
(Produkt na zamówienie. Czas realizacji około 6 tygodni)
Cena netto: 2845.53 zł
Cena brutto:  3500.00 PLN

Rzeźba Jana Pawła II wykonana z materiału szlachetnego - z brązu, odporna na warunki atmosferyczne dzięki czemu może być stawiana zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz bez dodatkowego zabezpieczania.
Figura ta jest idealnym rozwiązaniem do przydomowej kapliczki, jako symbol wiary, chęć oddania czci Świętemu Papieżowi Polakowi.
Vivini.pl


e-mail:
© 2009 vivini.pl. All rights reserved
Projekt & cms: www.zaler.pl