Logowanie  |  Rejestracja      
Koszyk 0 produktów | 0 pln
 
Aktualności
Tabliczki na urny wypisane

Do naszej oferty wprowadziliśmy tabliczki metalowe na urny, trumny bądź na krzyż z usługą wypisania. Tabliczki dostępne w kolorze złotym bądź srebrnym.
Zapraszamy!

Rzeźby z brązu

Aby sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów wprowadziliśmy do naszej oferty rzeźby wykonane w całości z brązu. Są to produkty ekskluzywne, eleganckie i ponadczasowe - zapraszamy do odwiedzenia zakładki Rzeźby z brązu !!

Wisiorek na prochy
Wisiorek na prochy

Do naszej oferty wprowadziliśmy unikalne wisiorki na szyję, odkręcane od góry dzięki czemu można w nich umieścić prochy bądź ziemię z miejsc świętych. Zawieszki te są w kształcie krzyża lub serca.

Produkty z Marmuru carrara
Produkty z Marmuru carrara

Wprowadziliśmy do naszego asortymentu rzeźby wytwarzane z uszlachetnianego marmuru carrara. Materiał ten od wieków cieszy się dużą popularnością dzięki swoim właściwościom.
Marmur carrara jest niezmiernie odporny na zmiany atmosferyczne, dzięki temu nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Jest on łatwy w utrzymaniu i konserwacji.
Na życzenie klienta istnieje możliwość pokrycia każdej figury jednym z 5 dostępnych kolorów za stosunkowo niewielką dopłatą. Pokrycie to jest zabezpieczone specjalnymi środkami ochronnymi, które nie dopuszczają na jego interakcje z otoczeniem, dzięki czemu nie traci ono barwy.

Obrzeże nagrobne czarny granit

Obrzeże nagrobne czarny granit


Produkt dostępny. Czas realizacji od 2 do 4 tygodni


Cena netto:  894.31 zł

Cena brutto:  1100.00 zł

Wymiary:
długość 1,76 metra
szerokość 76 cm
wysokość 30 cm
waga 17 kg
grubość ścianki 5mm
kolor - czarny granit

Obrzeże mogił ziemnych ułatwia usypanie mogiły i utrzymuje jej kształt. Stosuje się do wypełnienia ziemią bądź kamieniami ozdobnymi. Do obrzeża można przymocować  Krzyż B  (patrz produkt poniżej).
Obrzeże wykonane jest z tworzywa sztucznego imitującego kamień naturalny odpornego na wszelkiego rodzaju zmiany atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Drugie zdjęcie prezentuje obrzeże wraz z krzyżem - krzyż dostępny oddzielnie w cenie 350,00 zł.

Vivini.pl


e-mail:
© 2009 vivini.pl. All rights reserved
Projekt & cms: www.zaler.pl