Logowanie  |  Rejestracja      
Koszyk 0 produktów | 0 pln
 
Aktualności
Tabliczki na urny wypisane

Do naszej oferty wprowadziliśmy tabliczki metalowe na urny, trumny bądź na krzyż z usługą wypisania. Tabliczki dostępne w kolorze złotym bądź srebrnym.
Zapaszamy!

Rzeźby z brązu Aby sprostać wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientów wprowadzilismy do naszej oferty rzeźby wykonane w całości z brązu. Są to produkty ekskluzywne, eleganckie i ponadczasowe - zapraszamy do odwiedzenia zakładki Rzeźby z brązu !!
Wisiorek na prochy
Wisiorek na prochy

Do naszej oferty wprowadziliśmy unikalne wisiorki na szyję, odkręcane od góry dzięki czemu można w nich umieścić prochy bądz ziemię z miejsc świętych. Zawieszki te są w kształcie krzyża lub serca.

Produkty z Marmuru carrara
Produkty z Marmuru carrara Wprowadziliśmy do naszego asortymentu rzezby wytwarzane z uszlachetnianego marmuru carrara. Materiał ten od wieków cieszy się dużą popularnością dzięki swoim właściwościom.
Marmur carrara jest niezmiernie odporny na zmiany atmosferyczne, dzięki temu nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Jest on łatwy w utrzymaniu i konserwacji.
Na życzenie klienta istnieje możliwość pokrycia każdej figury jednym z 6 dostępnych kolorów za stosunkowo niewielką dopłatą. Pokrycie to jest zabezpieczone specjalnymi środkami ochronnymi, które nie dopuszczają na jego interakcje z otoczeniem, dzięki czemu nie traci ono barwy.

Wazon i lampka na kolumbarium - KOMPLET

Wazon i lampka na kolumbarium - KOMPLET
Produkt dostępny


Cena netto:  284.55 zł

Cena brutto:  350.00 zł
Elegancki komplet wykonany ze stali nierdzewnej przeznaczony na kolumbarium składający się z wazonu i lampki.
Wazon wyposażony we wkład plastikowy na wodę,  wyjmowalny.
Lampka z kryształowym kloszem, przystosowana do wkładu elektrycznego LM7 - możliwość dokupienia (patrz poniżej: produkty komplementarne)
Oba produkty przysotoswane do montazu od tyłu do płyty nagrobnej (wiszące).
Wymiary:
Wazon 0488
13 x 7 x 8,5 cm
Lampka 0369
14 x 7 x 8 cm
Materiał inox
Dostępny w komplecie tak
Czas oczekiwania Dostępny od zaraz
Produkty komplementarne
Vivini.pl


e-mail:
© 2009 vivini.pl. All rights reserved
Projekt & cms: www.zaler.pl